Blog Yorum Backlink Hizmeti Alırken ve Yaparken Dikkat Edilmeli

Samet 12 Tem 2016 SEO 1.624  0

Blog backlink yaparken birçoğumuz kısa yorumlarla ya da sadece sitemizin ismini istediğimiz şekilde vermeye çalışır ve onaylı sitelerde yorumumuzun onaylanmasını bekler dururuz. Ancak bu oldukça yanlış bir tutumdur.

Türkçe sitelerde sizlere önerim olabildiğince atıyorum sitenizin ismi Sametce ise kullanıcı adınızın Sametce olmasıdır. İletişim kısmına iletisim@siteadiniz.com şeklinde bir mail girmeniz ve URL kısmına da sadece sitenizin ana sayfası değil alt sayfaları ile çıkış yaparsanız alt sayfalarınız da ana sayfanız gibi güçlü olacaktır. Yorum kısmında olabildiğice yazıyı ve siteyi öven gerek İngilizce gerekse Türkçe yorumlar bırakmanız çok faydalı olacaktır. Değeri yüksek bir siteden sırf yorumunuz sayesinde çok kaliteli bir backlink elde edebilirsiniz.

Eğer açılan konuyla ilgili bir görüşünüz ya da düşünceniz yoksa en mantıklı yöntem 90 ila 100 kelimelik bir yorum atarak ilgili linkinizi yorumun en altına doğru koymak olacaktır. Blog backlink olayı iel alt sayfalarınızı çok güçlendirebilirsiniz; ancak yeter ki doğru bir seçim yapın. Yine söylüyorum bu işlemi abartmayın arkadaşlar!

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
seo-istatistik
SEO ve İstatistik Bilimi Arasındaki İlişki
Domainler Önceden Manuel İşlem Görmüş Olabilir
Manuel İşlem Sonrası İndex Sorunu
AMP Sayfaların Değerini Anlamak Önemli

“Blog Yorum Backlink Hizmeti Alırken ve Yaparken Dikkat Edilmeli” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: