Dmoz Kayıtlı Olmak Newse Etki Eder Mi?

Samet 24 Kas 2016 Google News 456  0

Dmoz kayıtlı olmak Google news dizinine dâhil edilmek için bir yararı var mı ya da dmozlu olunca kesin kayıt altına alınır mıyım gibi soru soran çok olmuştu. Ben de konuya açıklık getirmek isterim.

Dmoz kayıtlı bir haber sitesine sahip olmanız sizin başvurduktan sonra kesinlikle news ekibi tarafından onaylanacağınız anlamına gelmemektedir. Yani news ile bu dizinin bir alakası yoktur. Elbette eğer buraya eklendiyseniz siteniz kaliteli bir yapıya sahip olabilir. Yani siteniz kaliteli gözükebilir; ama size bir etki etmez. Dmozlu olup news kayıtlı olmayan ya da news kayıtlı olup dmozlu olmayan birçok site bunu kanıtlıyor zaten.

Dmozlu Olmam Ne İşe Yarar?

İndex hızınız artar, dünyanın en kaliteli dizininden backlink almış olursunuz, her gün bazı kişiler dmozdan sitenize giriş yapabilir vb. bazı yararları bulunduğunu da belirteyim. He tabi birde webmaster forumlarında konu açarsınız tanıtım almak için o işe yarar :=)

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Newsten Silinme (Atılma) Olduğunu Unutmayın!
Online Eski Gazete Manşetlerini Okuyun
Subdomainle Google News Başvurusu
Geçmişi Olan Domainle News Başvurusu

“Dmoz Kayıtlı Olmak Newse Etki Eder Mi?” üzerine 2 yorum

  1. Merak edilen bir soruydu şahsen bende merak ediyordum uzmanından açıklamayı görmek beni memnun etti teşekkürler 🙂

    1. Samet dedi ki:

      Rica ederim, sizin yorumlarınızı görmekte beni mutlu etti :=)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: