GoDaddy İhaleden Alınan Domain Panele Yansıma Süresi

Samet 16 Eki 2016 Diğer 273  0

GoDaddy açık arttırma ile aldığınız alan adları ile ilgili bir yazıyı kaleme almak istedim. İhaleye düşen alan adları hemen hesabınıza yeni aldığınız alan adı olarak geçmemektedir. Belirli bir süre zarfından sonra alan adlarım kısmında eğer ödemeniz onaylandıysa ve aktarım gerçekleştirildiyse görebilirsiniz.

Açık arttırmalara katılabilmek ya da açık arttırmadaki alan adını hemen al fiyatı ile satın alabilmek için mevcut GoDaddy müşterisi olmanız yeterli olmuyor. Sadece zararına satılan alan adları ya da ucuzluk sepetine konulan domainler için üyelik gerektirmeden para ile satın almanıza izin veriliyor. Ayrıca ihalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Bitmek üzere ya da diğer dallarda satılan domainleri filtreleme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Buradan en çok dikkat etmeniz gereken husus domainin eskiden gelen bir spam cezası bulunup bulunmadığı olmalıdır. Bunu dikkatinize sunmak isterim.

godaddy açık arttırma

Açık arttırmalarda son 1 saat ya da daha fazla süre kaldığı durumlarda ilgili alan adına çok fazla yüklenme olabiliyor bilginize. O yüzden saatinizi iyi ayarlayın. Çok komik domainlerin binlerce dolara satıldığını görebilirsiniz, bunların bazıları gerçekten iyi olabilirken çok büyük bir kısmı da sadece eğlence amaçlı konulabiliyor.

İhaleden Alınan Domain Ne Zaman Panele Yansıyor?

Bunun için size net bir tarih veremiyorum; ancak 1 haftayı bulabiliyor. Bunun için en doğru bilgiyi hafta içi arayabileceğiniz 0 850 766 14 90 telefondan öğrenebilirsiniz. Yetkili size net bilgi verebiliyor, ardından NS’leri yönlendirerek site kurulumuna geçebiliyorsunuz.

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Türkiye’nin Google’ı: Hürriyet
Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Sezonunu Bekliyorum
Sametce.com Yeni Tasarımıyla Yayında
Z Tablosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: