Google News Kayıtlı Sitelerin Yaptıkları Hatalar

Samet 01 Eyl 2016 Google News 444  1

Genellikle bloguma yazı yazmam ancak içimden geldi. Blogum arama sonuçlarında çok iyi yerlerde çıkmayabilir şuanda benim için farketmiyor sonuçta kişisel blog bu isteyen okur yararlı bilgi bulursanız da kaynak verin 🙂

Google News Kayıtlı siteler en çok trafik çekme amaçlı haberler niteliği taşımayan içerikler açtıkları andan itibaren topun ağzına geliyorlar diyebilirim.  Fazla etiket kullanımı, haber başlığı ile içerikle ve ücretli link alım satımları da işin tuzu biberi oluyor. Siz haber sitesiniz haberiniz açın geçin “Pokemon Go İndir” haberi açmak sizce mantıklı mı? Özgün haber ile düzgün haberi ve trafik çekme amaçlı haberleri ayırt etmelisiniz.

Google News Büyük Sitelere Ayrıcalık Tanıyor Mu?

Ya bakın burada kesinlikle birinin avukatlığını yapmıyorum. Google, eğer bir site ceza alacak hareket yapmışsa affetmez! he size tam spam verir atıyorum Fanatik’e kısmi filtre cezası gibi. Bu yazıyı yazdığım gün acunn.com manuel işlem gördü. Yani birisine ayrıcalık söz konusu bile olamaz.

Aşağıdan bana sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Newsten Silinme (Atılma) Olduğunu Unutmayın!
Dmoz Kayıtlı Olmak Newse Etki Eder Mi?
Online Eski Gazete Manşetlerini Okuyun
Subdomainle Google News Başvurusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: