Niche Site Açmak

Samet 13 Ağu 2012 Adsense 333  0

niche site  internette para kazanabileceginiz alan. Mesela tatli tarifleri, mac sonuclari, bahce isleri, borsa, vs…

Eger devamli piyasada ne populerse, onun hakkinda site yapiyor, genel trendlerden baska bir alanda calisma yapmiyorsaniz ve devamli uzerinde calistiginiz projeyi degistiriyorsaniz, internet dunyasinda para kazanamayacaginizi size garanti ederim. Yapmaniz gereken sadece bir kac tane niche pazara odaklanmak ve o alanda uretim yapmak. Eger herkes oyun sitesi yapiyor diye oyun sitesi yaparsaniz, kesinlikle basarisiz olursunuz.

Yine ayni sekilde XYZ isinde cok para var diye XYZ isine girerseniz buyuk ihtimalle basarisiz olursunuz. Tabiki herkesin bu isi yapmadaki ana amaci para kazanmak. Isteyen herkes istedigi her alanda site yapabilir. Ama odaginizi cok genis tutarsaniz, ayni anda birden fazla proje uzerinde calisirsaniz, emin olun hicbirini yeteri kadar iyi yapamaz ve basarisiz olursunuz. Bu yuzden birbiri ile yakin alakali niche alanlara odaklanin. Yani ilgi alanlarinizi daraltın.

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Adsense Yetersiz İçerik Sorunu
Yabancı Siteler Neden Daha Fazla Kazanıyor Diyenler…
Adsense Başvurusu Nasıl Yapılmalı?
.pro Domain ve SEO optimizasyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: