TE Bilişim Haber Scripti Hakkında

Samet 14 Eyl 2016 Google News 332  0

Biliyorum ki bütçesi kısıtlı olanlar google news için en önemli ilk adımı atmakta kararsız kalabiliyor. Piyasanın en popüler haber yazılımı hakkında kişisel görüşlerimi de bu bağlamda paylaşmak istedim.

Google News için birçok site özellikle 2015 yılında yazılım aramış ve bu sırada kendini çok güzel şekilde tanıtan TE Bilişim çok fazla müşteriye ulaşma imkânını yakalamıştır. Birkaç sene öncesine kadar news için site hazırlamak gerçekten çok ciddi miktarda sermaye isteyen bir olaydı.

Bana Göre…

TE Bilişim haber yazılımına bakacak olursak görselliği vs. özellikle Rush adını verdikleri temada gayet iyi gözüküyor. Referansları ve çalıştıkları siteler de ortada yani ben burada şirketi kötülemiyorum. Ancak fiyat konusunda pahalı olmasından dolayı alıcılar bu konuda sıkıntı çekebiliyor. (şuanda fiyatlar sitede belirtilmemektedir) TE Bilişim ile ilgili en önemli söylemek isteyeceğim şey FTP dosyalarında gerekli düzenlemeleri tam anlamıyla yapamıyorsunuz. Bunun için bu noktayı düşünmenizi isterim. Dosyalar şifreli yani eliniz kolunuz bağlı. Tabi bunun haricinde diğer tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.

tebilisim

Lisans satışlarını gösteren arama sonuçları

Webmaster forumlarında da göreceğiniz üzere özellikle de son aylarda bu şirketten alınan yazılım ile newse dâhil olmak isteyen ya da newse dahil olup beklenilen başarıyı sağlamayan birçok kişi Scripti satmak istemekte ve bunun için ilan vermektedirler. Buradaki sorun Scriptin kötü olmasından değil elbette dediğim gibi gerekli başarıyı sağlanmamakta ve piyasadan çekilme gibi işlemlerin ardından bu konular açılmaktadır.

Elbette daha düzenli ve göze hoş gelen Scripti kim istemez! Sadece bunu değil diğer birçok yazılımı da deneyebilir hatta eşsiz bir Scripti yazdırabilirsiniz. En pahalı yazılımı alan birisinin Google Haberler’e kabul edileceğini ya da en düşük ücretli yazılımı alanın da reddedileceği gibi bir durumun olmadığını da belirteyim.

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Newsten Silinme (Atılma) Olduğunu Unutmayın!
Dmoz Kayıtlı Olmak Newse Etki Eder Mi?
Online Eski Gazete Manşetlerini Okuyun
Subdomainle Google News Başvurusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: