TTNET YETENEĞE DESTEK YARATICI EKONOMİYE DESTEK SAMSUN

Samet 10 May 2012 Diğer 563  0

merhaba arkadaşlar,

Çok zevkli geçti TTNET’in bu organizasyona ne kadar emek verdiğini cidden çok fazla anladık…

ilk gün büyük bir heyecan ile kalktım meydandan  servise bindim(bu arada orada arkadaş vardı ttnet logosunu gördüm o arkadaşın bayağı emeği geçti her yere yetişmeye çalıştı onu da unutmamak lazım 🙂 )

gittik mühendislik fakültesine konferans salonuna girdik konuşmalar,slaytlar başladı slaytlarda en ilgi çekicisi Google Gözlük videosu oldu.Blog yazmaya başladın dediler lakin ben zaten çooktan kendi kişisel web site ve bloglarıma başlamıştım bile :D. Kısaca ilk gün bu şekilde başladı ve bitti.

2.gün sabah erken kalktık 09:00 da ilk eğitime Atilla Koç hocamız ile başladık.Çok ilgi çekici konulara değindi,çok güzel bir eğitim verdi.Okuldaki istatistik hocamızla sene başından beri planladğımız “Samsun yerel medya takip” projesi ile ilgili aklıma yeni fikirler girmesini sağladı.Sosyal medya’ya değindi,eklenti yazmalar ile ilgili konuştu,anılarını paylaştı…

öğlen yemeğinin ardından Fatih Soydan hocamız E-ticaret ile ilgili birçok konuya değindi .Şirket kurmak,SEO,E-ticaret sitelerinde olması gerekenler vs. üzerine konuştuk.

Kahve molasının ardından Ulvi Yaman hocamız içeriğin sunumu üzerine gayet keyifli sohbet yaptık bize çok farklı bakmayı öğretti.

Teknoloji vadisini anlatan hocamız vardı onunla sohbet etme imkanı bulduk.

ayrıca hepsi mail adreslerinide bizimle paylaştılar.

Adı aklıma gelmeyen birçok hocalarımızda bizlere yardım edip sohbet ettiler.

Gelelim gruplara…

grup çalışması biraz pasif oldu bir verimlilik alamadım biraz daha kafama yatkın kişilerle yapmayı yeğlerdim;ama yaptık bişeyler.

yattık-kalktık sabah oldu

3.Gün MIT eğitim oldu salon biraz kalabalık olduğundan bazen zorlandık 😀 (ayrıca sandalyeler belimizi ağrıttı istisnasız :D) o da güzel geçti grup projeleri değerlendirildi öğretildi bazı şeyler kaynaklar,iş ortakları gibi.

eveeet bloguma bir yazı daha ekledim zevkle ve  kendi elcazlarımla 😀

Google amcada bu yazıyı bakalım SEO yoluyla ne kadar üst sıralarda tutabileceğim 🙂

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
Türkiye’nin Google’ı: Hürriyet
Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Sezonunu Bekliyorum
GoDaddy İhaleden Alınan Domain Panele Yansıma Süresi
Sametce.com Yeni Tasarımıyla Yayında

“TTNET YETENEĞE DESTEK YARATICI EKONOMİYE DESTEK SAMSUN” üzerine 1 yorum

  1. kadir ayan dedi ki:

    Ellerine saglık Samet 3 günlük eğitimimizi çok güzel yorumlamışsın klavyene saglık 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: