WordPress Haber Teması İle Newse Başvurulur Mu?

Samet 26 Eki 2016 Wordpress 432  0

Son zamanlarda WordPress haber teması ile google newse başvuru yapılır mı soruları almaya başladım. Size yazımın hemen baştan söyleyebilirim ki evet, başvurunuzu içtenlikle yapabilirsiniz.

Kimi özel yazılımlar elbette sitenin özgünlüğü açısından önemlidir; fakat bazı durumlarda sizin müdahale şansınız çok azdır. Ayrıca fiyat olarakta özel yazılım yerine wordpress tercih edebilirsiniz. İnanın o kadar güzel temalar var ki özel yazılımlardan çok daha profesyonel oluşturulmuş durumda.

Öncelikle haber teması seçerken manşet yeri, kullanıcı odaklı, mobil uyumluluğu, sayfa hızı ve diğer tasarımsal açıdan ana hatlarıyla temaya bakmanız gerekli. İngilizce haber sitesi ya da baka dillerde newse site hazırlayanlar Türk temalarından daha değişik temalar elbette kullanabilirler onlarda konsept biraz daha farklı olabilir.

WordPress Haber Temaları

Şimdi oradaki temaları burada tek tek ekleyip sizleri sıkmak istemem yarıca boşa onların reklamını da yapmak istemiyorum dileyenler buradaki bağlantı ile ücretli bir şekilde haber temasını satın alabilirler. Ücretsiz haber teması almanızı ise önermem. İllaki bir yerlere link gömmüşlerdir o kadar emek vereceksiniz gerek yok, üç kuruş fazla verin sizin olsun.

Türkçe WordPress Haber Teması Önerilerim

Öncelikle belirteyim hiçbiriyle bir bağlantım yoktur. Tamamen bilgi vermek amacıyla veriyorum. Fiyatlar şuan baktığımdır belki sonra değiştirirler. Paranız varsa elbette en iyilerini alın derim ancak yoksa 100 ve 50’lik temaları tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.

TheWP Teması – Fiyat:200 TL

Ajans5 Teması – Fiyat:200 TL

A4 Haber Teması – Fiyat:170 TL

WPMedya Teması – Fiyat:150 TL

Habermatik Teması – Fiyat:150 TL

XTurk Teması – Fiyat:120 TL

Tema Fabrika Teması – Fiyat:100 TL

İyiWP Teması – Fiyat:100 TL

Osgaka Teması – Fiyat:50 TL

WT Haber Teması  -Fiyat:50 TL

Etiketler:

Samet {Samet}

Selam ben Samet, blogun kurucusuyum. İstatistikçi ve SEO Uzmanıyım. Bu sitede sizlere başta SEO & Google News olmak üzere diğer birçok konuda bilgilendirici yazılar yazmaktayım. Dileyen kişiler istekler ve işin içinden çıkamadıkları durumları İletişim kısmından mail atabilirler.
WordPress Güvenlik Eklentileri
WordPress Anlık Yüksek Ziyaretçi İçin Cache Eklentisi
WordPress Zamanlama Kaçırıldı Hatası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: